loading
E-Ticaret ve Pazaryeri Eğitimi
E-Ticaret ve Pazaryeri Eğitimi

E-Ticaret ve Pazaryeri Eğitimi

E ticaret başlangıcında doğru adımlar ile başlangıç yapabilmeniz için sizlere gerekli olan tüm bilgilere Profesyonel ekiplerimizden alabilirsiniz
Eğitimleri sizlerin tüm e ticaret sistemlerine hâkim olmanızı doğru bir şekilde yönetim ekranlarınız kullanmanızı E ticaret sektöründe gerekli olan tüm bilgileri sizlere veriyoruz eğitimlerimizde;

▶ E-Ticarete giriş,
▶ Temel kavramlar
▶ Pazaryerleri,
▶ Hâkimiyet

Dropshipping ve E-İhracat için gerekli olan tüm bilgileri veriyoruz.
Bu bilgiler sayesinde doğru adımlar atarak doğru ürün kategorisi belirleme Kâr Zarar dengelerini ayarlanması gibi birçok konuda size güzel bir yol haritası çıkartılacaktır. E ticaret sektörü içerisinde fayda zarar analizleri, temel kavramları ve profesyonel yönetim tabloları ortaya çıkartıyoruz. Nelere dikkat edilmeli doğru ürün yönetimi sipariş sonrası takip işlemleri gibi birçok konu hakkında gerçek, doğru bilgileri elde etmiş olacaksınız. Eğitim sonrası da Prasoft Akademi olarak Profesyonel teknik destek hizmetimizi siz katılımcılarımıza sunmaya devam ediyor olacağız.


BU EĞİTİMİ NEDEN ALMALIYIM?

Eğitimi E-Ticaret Sektöründe ileri seviyede tüm konulara hakim olabilmek tüm pazaryerleri ve güncel E-Ticaret sektörünü yakından takip edebilmek için almalı, aynı zamanda güzel bir E-Ticaret kariyer planlaması içinde alınması gereken özel olarak hazırlanmış bir eğitimdir.


BU EĞİTİM BANA NELER KATAR?

E-Ticaret ve Pazaryeri Eğitimi Prasaoft Akademi Tarafından alındığında sizlere sektörün önde gelen tüm platformlarını N11 Gittigidiyor Hepsiburada Trendyol vb hepsini hakim olmanıza ve pazaryerleri ile ilgili bilmeniz gerek tüm püf noktalarla birlikte tam hakimiyet sağlar.
Eğitim sizlere sağlayacağı asıl konu başlıkları ise;

▶ E-Ticarete giriş,
▶ Temel kavramlar
▶ Pazaryerleri,
▶ Hâkimiyet

Dropshipping ve E-İhracat için gerekli olan tüm bilgileri sizlere sunmaktayız.