Hakkımızda

PraAkademi uygulamamızda, sizin için hazırlamış olduğumuz yüzlerce eğitim videomuz ile e-ticaret’e dair birçok alanda kendinizi geliştirebilir ve işinizde başarıya odaklanabilirsiniz. PraAkademi çatısı altında hazırlamış olduğumuz eğitimlerimizde e-ticaret, e-ihracat ve dijital pazarlama konularında bilinmeyen detaylara inilerek güncel bilgiler verilmektedir.

PraAkademi Hakkımızda

E-ticaret ve e-ihracat konusunda ülkemizde yeterli kalifiye işgücüne sahip değiliz. Özellikle e-ihracat kendi içinde alt kırılımlara sahip bir disiplindir. Sizin doğru ürünü başarılı bir marka haline getirip, doğru dünya pazarına, kabul edilebilir fiyatlarla hızlı bir şekilde ulaştırıp paranızı alıyor olmanız gerekiyor. Tüm bu saydığımız maddeler birbirlerinden ayrı gözükselerde birbirlerini destekleyen uzmanlık alanlarını temsil ediyor.

Bizler PraSoft ailesi olarak bilgi konusundaki bu eksikliği tespit ederek PraAkademi markamızı oluşturduk. PraAkademi e-ticaret başlığı altında birbirinden kıymetli bilgilerin yer aldığı bir online eğitim platformudur. Bu konularda kendini geliştirmek isteyen firmalar ve girişimciler sitemizden eğitim videolarımıza ulaşabilirler.