Eğitimler

E ticaret başlangıcında doğru adımlar ile başlangıç yapabilmeniz için sizlere gerekli olan tüm bilgilere Profesyonel ekiplerimizden alabilirsiniz.

 

 

 

 

E-Ticaret ve Pazaryeri Eğitimi

E-İhracat başlangıcında doğru adımlar ile başlangıç yapabilmeniz için sizlere gerekli olan tüm bilgilere Profesyonel ekiplerimizden alabilirsiniz.

 

 

 

 

E-İhracat Eğitimi

Dijital Pazarlama ve Seo Eğitimleri ile Dijital Dünyada Markanızı Üst Sıralara Çıkartabilirsiniz.İşletme Sahipleri, Girişimciler, Kobiler, E-Ticaret Yapanlar ve Dijital Pazarlama Uzmanı Olmak İsteyenlere yönelik hızlı sonuçlar alabileçeğiniz Dijital Pazarlama Yöntemleri ile satışlarınızı arttırabilir, web sitenizi üst sıralara tasıyabilir, marka bilinirliği elde edebilirve sosyal medya hesablarınızda farkındalık yaratabilirsiniz.

Dijital Pazarlama ve Seo

Doğru içerik yönetimi ile birlikte etkili, çekici ve pratik bir şekilde sosyal medya hesaplarınız, web siteniz ve pazaryerleriniz için görsel içerikler oluşturarak kendi işletmenizin grafik tasarımcısı olun.

 

 

 

Grafik Tasarım Eğitimi

WordPress altyapısı sayesinde programlama dillerini bilmenize gerek olmadan WordPress ile Kodlamasız E-Ticaret Sitesi Kurma eğitimimiz ile çok kısa sürede kendinize veya işletmenize profesyonel bir E-Ticaret sitesi hazırlayarak dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

 

 

WordPress ile Kodlamasız E-Ticaret Sitesi Kurma