Kodlamasız E-Ticaret Sitesi>Woocommerce Nedir?

Woocommerce Nedir?

Woocommerce Nedir?

Woocommerce Nedir?

 1. WooCommerce Tam Olarak Ne Yapar?
 2. E-ticaret Sitesi Kurmanın Maliyeti Ne Kadardır?
 3. WooCommerce Ne Kadar Güvenli?
 4. Neden WooCommerce’ı Seçmelisiniz?

 

Woocommerce Nedir?

WooCommerce, internet üzerinden satış yapmanızı sağlayan bir e-ticaret eklentisidir. Tamamen ücretsiz olan bu eklenti, WordPress tabanlı web siteleri ile kolayca entegre olur. WooCommerce yardımı ile mağaza açabilir ve aynı zamanda ürün satışı yapabilirsiniz. Eğer bir e-ticaret siteniz varsa WooCommerce sayesinde satış yapmanın yanı sıra randevu, rezervasyon, abonelik gibi işlemler de gerçekleştirebilirsiniz.

Basitçe söylemek gerekirse WooCommerce, web siteleri oluşturmak için kullanılan açık kaynaklı bir yazılım aracı olan WordPress üzerine kurulu ücretsiz, açık kaynaklı bir e-ticaret eklentisidir.

Makul düzeyde esneklik, envanter, vergi yönetimi, güvenli ödemeler ve gönderi entegrasyonu gibi birçok hayati özellik ile bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve yönetmeyi basitleştirir.

 

WooCommerce Tam Olarak Ne Yapar?

WooCommerce, bir çevrimiçi mağaza açmanıza ve fiziksel ürünlerden dijital ürünlere kadar her şeyi satmanıza olanak tanır.

Ayrıca sitenize abonelikler veya dinamik fiyatlandırma gibi ekstra özellikler eklemek ve özelleştirmek isterseniz seçebileceğiniz 100’den fazla uzantı vardır.

 

 

 

 

E-ticaret Sitesi Kurmanın Maliyeti Ne Kadardır? Eklentisi ücretsiz olsa da, bir WooCommerce mağazası açmak için genellikle ekstra harcamalar gerekir. Tema, barındırma, alan adı kaydı, güvenlik sertifikaları ve uzantılar bu ekstra harcamalardan bazılarıdır. Fiyatlar, ne istediğinize bağlı olarak değişecektir.

 

 

 

 

 

 

WooCommerce Ne Kadar Güvenli?

WooCommerce yazılımı, herhangi bir hatayı düzeltmeye, yeni özellikler eklemeye ve genel performansı iyileştirmeye yardımcı olmak için düzenli olarak güncellenir.

Düzenli güncellemeler, web sitenizin bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşı savunmasız hale gelmesini önler.

WooCommerce E-ticaret sitesi için güvenli ‘dir. Bunun için düzenli olarak güncellenmesi, korunması, optimize edilmesi gerekir. Bunu yapabiliyorsanız, online mağazanızın özelleştirme yeteneğinden keyif alacaksınız.

 

 

 

Neden WooCommerce’ı Seçmelisiniz?

WooCommerce hızlı, kullanımı kolay ve işinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen eksiksiz bir e-ticaret çözümü sağlar. Sadece bunlarla da yetinmez…

 • -Modülerdir
 • -Hızlıdır
 • -Uygun maliyetlidir
 • -Ölçeklenebilir
 • -Güçlü bir analitiğe sahiptir
 • -Aklınıza gelecek her şeyi satmak için kullanılabilir
 • –WordPress’in tüm özelliklerini içinde barındırır